• Відділ освіти

 • Памятник "Селянин"

 • Інші памятки

 • Храм Різдва Богородиці

 • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Інформує Управління поліції охорони в Київській області

Як вберегти своє житло в умовах сьогодення від протиправних посягань

Детальніше...
У Кагарлицькій місцевій прокуратурі відбудеться прийом громадян

Відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян»  05 червня 2019 року з 11 год. по 12 год. у приміщенні Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: провулок Новий, 2а,        смт Рокитне Київська область відбудеться особистий прийом громадян заступником керівника Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області Антонюком Денисом Олександровичем.

За інформацією (для можливого попереднього запису) звертатись за тел. (04562) 5-13-43.

Повідомляє місцева прокуратура!

Порушення Правил дорожнього руху та їх наслідки

Детальніше...

Авторизація

Контакти

                                                                                               

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція та технічне переоснащення першого та другого блоків біологічної очистки з блоком знезараження стічної води в смт Рокитне Київської області».

Доповідач: Ніколенко Н.І. – головний бухгалтер

централізованої бухгалтерії Рокитнянської

селищної ради

 

 1. Про виділення коштів на оплату коригування кошторисної частини проектної документації та її експертизи по «Реконструкції нежитлових приміщень існуючої будівлі по вул. Першотравнева, 5 в смт Рокитне, Рокитнянського району Київської області під адміністративне приміщення Рокитнянської селищної ради (коригування)».

Доповідач: Ніколенко Н.І. – головний бухгалтер

централізованої бухгалтерії Рокитнянської

селищної ради

 

 1. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації та її експертизу по капітальному ремонту дороги по вул. Огородня в смт Рокитне Київської області та оплати даних робіт.

Доповідач: Ніколенко Н.І. – головний бухгалтер

централізованої бухгалтерії Рокитнянської

селищної ради

 

 1. Про внесення змін та доповнень в рішення Рокитнянської селищної ради від 12.06.2018 р. № 1160-31-VII «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

Доповідач: Кучеров Ю.О. – секретар ради

 

 1. Про внесення змін в рішення Рокитнянської селищної ради від 12.06.2018 р. «1162-31-VII «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік».Доповідач: Кучеров Ю.О. – секретар ради

 

 1. Про затвердження Детального плану території смт Рокитне по вул. Вокзальній, 222-а з метою реконструкції комбікормового заводу в існуючих межах підприємства Рокитнянського району Київської області.

 

Доповідач: Богданов Ю.А. – селищний голова

 

 1. Про розгляд звернення Насташівської сільської ради щодо погодження передачі у довгострокове оперативне управління частини майна (нежитлової будівлі-аптеки) за адресою с. Насташка вул. Центральна, яка перебуває у спільній власності сіл та селища Рокитнянського району для використання за призначенням.

Доповідач: Богданов Ю.А. – селищний голова

 

 1. Про регулювання земельних відносин.

Доповідач: Рубан В.М. – землевпорядник селищної ради