• Відділ освіти

 • Памятник "Селянин"

 • Інші памятки

 • Храм Різдва Богородиці

 • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє Рокитнянське бюро правової допмоги

Виплата грошової компенсації замість відпустки 

Детальніше...
Повідомляє Кагарлицька місцева прокуратура

«Рокитнянським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області повідомлено про підозру 51-річному чоловікові, який вбив свою матір»

Детальніше...
Повідомляє Безоплатна правова допомога
Право чоловіка на утримання у разі проживання з ним дитини врегульоване статтею 86 Сімейного кодексу України. Детальніше...

Авторизація

Контакти

 

 1. Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії Рокитнянської селищної ради VІІ скликання від 21.12.2018 № 1384-39-VІІ «Про селищний бюджет на 2019 рік», та додатків 1,2,3,5,6,7 до нього.

 

 1. Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії Рокитнянської селищної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 1389-39-VІІ «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2019 рік».

 

3.Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії Рокитнянської селищної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 1391-39-VІІ «Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства по Рокитнянській селищній раді на 2019 рік.»

 

4.Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії Рокитнянської селищної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 1390-39-VІІ «Про затвердження Програми  благоустрою селища на 2019 рік»

 

 1. Про надання дозволу на коригування кошторисної частини проектної документації по «Реконструкція ліній вуличного освітлення по вул. Короленка, Дружби, Освіти, Ентузіастів в смт.Рокитне Київської області».

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Дружби в смт Рокитне Київської області протяжністю 293 м та проведення її експертизи.

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дорожнього покриття по пров. Липневий (Комсомольський) в смт Рокитне Київської області та проведення її експертизи .

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту вуличного освітлення по вул. Польова, Лагерна, Остапа Вишні, пров. Вільшаний в смт Рокитне Київської області та проведення її експертизи .

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту тротуару по вул. Заводська (від перехрестя вул. Піщана, Шевченка, Заводська до кругового руху) в смт Рокитне Київської області та проведення її експертизи

 

 1. Про погодження придбання машини комбінованої та підйомника для проведення висотних робіт для КП «Рокитнеблагоустрій».

 

11.Про затвердження акта приймання передачі та прийняття майна

(легкових автомобілів) у комунальну власність територіальної громади селища Рокитне в особі селищної ради.

 

                                                                       Доповідач: Ніколенко Н.І. – головний бухгалтер

                                                                       централізованої бухгалтерії селищної ради

 

 1. Регулювання земельних відносин.

 

                                                                       Доповідач: Кучерові Ю.О. – секретар ради