• Відділ освіти

 • Памятник "Селянин"

 • Інші памятки

 • Храм Різдва Богородиці

 • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє Кагарлицька місцева прокуратура

«У Кагарлицькій місцевій прокуратурі Київської області відбудеться прийом громадян»

Детальніше...
Повідомляє ГУ Держгеокадастру у Київській області

До уваги громадян, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій

 Перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті за  посиланням: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

Детальніше...
Повідомляє Рокитнянський РАЦС

Як усиновити дитину?

Детальніше...

Авторизація

Контакти

 

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дорожнього покриття по пров. Липневий в смт Рокитне Київської області.

 

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Дружби в смт Рокитне Київської області протяжністю 293м.

 

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по технічному переоснащенню системи вентиляції підвалу адміністративної будівлі Рокитнянської селищної ради по вул. Першотравнева, 5 в смт Рокитне, Рокитнянського району Київської області.

 

 1. Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії Рокитнянської селищної ради УІІ скликання від 21.12.2018 № 1384-39-УІІ «Про селищний бюджет на 2019 рік», та додатків 2,3,5,6,7 до нього.

 

 1. Про внесення змін до тридцять дев'ятої сесії Рокитнянської селищної ради сьомого скликання  від 21.12.2018  № 1389-39-УІІ «Про Програму  соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2019 рік».

 

6.Про внесення змін до тридцять дев'ятої сесії Рокитнянської селищної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 1391-39-УІІ «Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства по Рокитнянській селищній раді на 2019 рік».

 

 1. Про внесення змін до тридцять дев'ятої сесії Рокитнянської селищної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 1390-39-УІІ «Про затвердження Програми благоустрою селища на 2019 рік».

 

 1. Про внесення змін до сорок четвертої сесії Рокитнянської селищної ради сьомого скликання від 25.07.2019 № 1597-44-УІІ  «Програма  удосконалення медичної допомоги  населенню селища  Рокитне на 2019 рік».

 

 1. Про затвердження норм використання твердого палива в опалювальний період в ДНЗ «Малятко».

                                                                       Доповідач: Ніколенко Н.І. – головний бухгалтер

                                                                       централізованої бухгалтерії селищної ради

 

 1. Регулювання земельних відносин.

 

                                                                    Доповідач: Рубан В.М. – землевпорядник селищної ради

 

 1. Різне.