• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Про вибухові роботи

За повідомленням ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", 11.09.2020 у світлу пору доби на території кар'єру будуть проводитися вибухові роботи.

Інформує Київоблгаз

На Київщині пройдуть наради з підготовки до нового опалювального сезону/

Детальніше...
Інформує Київоблгаз

Через борги населення існує ризик вчасно не розпочати опалювальний сезон.

Детальніше...

Авторизація

Контакти

 
 
 

РОКИТНЯНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

смт Рокитне

 

17.03.2020                                                                                                                                 №  63

 

 

Про невідкладні заходи щодо запобігання

поширенню коронавірусу COVID-19

на території Рокитнянської селищної ради

 

 

         З метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 на території Рокитнянської селищної ради враховуючи вимоги Постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 та № 215 від 16.03.2020 , а також звернення Президента України  від 16.03.2020, враховуючи висновки та рекомендації  комісії Рокитнянської  районної державної адміністрації  Київської обласної  з питань  техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних  ситуацій  з приводу запровадження додаткових карантинних заходів на території смт Рокитне :

 

  1. Заборонити:

1.1. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.;

1.2. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту з 00 год. 01 хв.                 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.;

1.3. торгівлю на ринку товарами промислової групи та господарчими товарами з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р., продовольчими  товарами - з 00 год. 01 хв. 21 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.

 

 

1.4. з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.:

- регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

- заїзд на територію автостанцію автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному  і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанції квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

 

Керівники підприємств, установ та організацій усіх форм власності несуть персональну відповідальність за дотримання  карантинних заходів згідно чинного законодавства.

 

  1. Рекомендувати релігійним громадам усіх конфесій зупинити проведення релігійних заходів на період карантину до 3 квітня 2020 р.

 

  1. Комунальним підприємствам «Рокитнеблагоустрій, «Рокитне водоканал», «Рокитне ЖЕП» відповідно до Постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 (із змінами):

- розробити індивідуальні плани заходів щодо запобігання розповсюдження інфекції.;

- працівникам обов’язково використовувати засоби індивідуального захисту і дотримуватися особистої гігієни.;

- проводити профілактичні заходи по дезинфекції підпорядкованих об’єктів (обробка під’їздів багатоквартирних житлових будинків, виробничих приміщень та ін.).

 

  1. Рекомендувати громадянам використовувати засоби індивідуального захисту і дотримуватися особистої гігієни.

 

  1. На період карантинних заходів обмежити доступ в адміністративні приміщення селищної ради, а також особистий прийом громадян керівництвом і спеціалістами ради.

 

 

 

Селищний голова                                                                Юрій БОГДАНОВ


 
 
 

 

Вкладення:
Скачати цей файл (коронавірус.doc)коронавірус.doc[ ]45340 Кб