• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Про вибухові роботи

За повідомленням ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", 11.09.2020 у світлу пору доби на території кар'єру будуть проводитися вибухові роботи.

Інформує Київоблгаз

На Київщині пройдуть наради з підготовки до нового опалювального сезону/

Детальніше...
Інформує Київоблгаз

Через борги населення існує ризик вчасно не розпочати опалювальний сезон.

Детальніше...

Авторизація

Контакти

 

 

          Відповідно до ст. 75 Кодексу цивільного захисту України, ст. 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов  Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211«Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 № 255), рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації (протокол № 6 від 09.04.2020), рішення комісії Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 11 від 11.04.2020), з метою недопущення поширення захворюваності від коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Рокитнянської селищної ради, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. ЗАПРОВАДИТИ відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів (починаючи з 13 години 00 хвилин суботи 18 квітня 2020 року до 06 години 00 хвилин вівторка 21 квітня 2020 року).

 

  1. Посилити контроль за виконанням обмежувальних заходів у культових спорудах на території Рокитнянської селищної ради.

 

  1. Доручити депутатам Рокитнянської селищної ради:

 

  • проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо запровадження максимальних обмежувальних заходів на території Рокитнянської селищної ради, зокрема у вихідні та святкові дні;
  • проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо встановлення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства.

 

  1. Рекомендувати громадянам при появі перших ознак респіраторної інфекції залишатися вдома (за місцем перебування (проживання)) і негайно звертатися за медичною допомогою до закладу охорони здоров’я за місцем обслуговування.

 

           

 

 

                                                          Селищний голова                                                                                  Юрій БОГДАНОВ