Проект рішення передбачає встановлення на території Рокитнянської селищної ради на 2017 рік ставок акцизного збору для суб’єктів господарювання та місцевих податків:

1. Податку на майно, який складається з:

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- земельного податку;

- транспортного податку.

2. Єдиного податку. Проект рішення передбачає затвердження наступних Положень:

1. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Рокитнянської селищної ради;

2. Про земельний податок на території Рокитнянської селищної ради;

3. Про збір за місця для паркування транспортних засобів на території Рокитнянської селищної ради.

Запропонованим регуляторним актом передбачається зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, сприяння соціально-економічного розвитку територіальної громади селища та поповнення дохідної частини селищного бюджету.

З проектом регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Рокитнянської селищної ради за адресою: rokytne-gromada.kiev.ua в розділі «Регуляторна політика/Регуляторні нормативно-правові акти», а також у кабінеті секретаря селищної ради. Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення даного повідомлення за адресою розробника: вул. Першотравнева, 6, смт. Рокитне, Київська обл., 09601, тел. (262) 5-12-50, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..