25 травня на 18 сесії Рокитнянської селищної ради прийнято рішення  від 25.05.2017 № 792-18-VII «Про прийняття проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік».

Для отримання зауважень та пропозицій оприлюднюється аналіз регуляторного впливу до вказаного рішення.

Розробником проекту рішення є Рокитнянська селищна рада.

Проект рішення передбачає встановлення на території Рокитнянської селищної ради на 2018 рік ставок акцизного збору для суб’єктів господарювання та місцевих податків:

1. Податку на майно, який складається з:

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- земельного податку;

- транспортного податку.

2. Єдиного податку.

Проект рішення передбачає затвердження наступних Положень:

1. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Рокитнянської селищної ради;

2. Про земельний податок на території Рокитнянської селищної ради;

3. Про збір за місця для паркування транспортних засобів на території Рокитнянської селищної ради.

Запропонованим регуляторним актом передбачається зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, сприяння соціально-економічного розвитку територіальної громади селища та поповнення дохідної частини селищного бюджету.

З проектом регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  в розділі «Регуляторна політика/Регуляторні нормативно-правові акти», а також у кабінеті секретаря селищної ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення даного повідомлення за адресою розробника: вул. Першотравнева, 6, смт. Рокитне, Київська обл., 09601, тел. (262) 5-12-50, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..