За клопотанням прокуратури судом продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави двом раніше судимим чоловікам, жителям Рокитнянського району Київської області, яких відразу було затримано після умисного вбивства свого знайомого.

Встановлено, що 8 квітня поточного року двоє чоловіків, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, їдучи на місцеву водойму зі щойно знайомим чоловіком для того, щоб продовжити розпивати алкогольні напої, вирішили вбити свого знайомого з метою заволодіти його автомобілем.

Приїхавши на водойму, один із зловмисників почав наносити численні удари ногами та стрибати по тілу потерпілого та, взявши з авто металевий предмет, наніс ним декілька ударів по голові потерпілого. Від отриманих тілесних ушкоджень останній помер на місці події.

З метою приховати сліди злочину, зловмисники намагалися закинути тіло у водойму, однак були помічені перехожим, після чого, чоловіки сіли до авто потерпілого та залишили місце злочину.

Завдяки оперативним заходам правопорушники були відразу затримані працівниками поліції.

За даним фактом зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб) та за ч. 3 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом).

За вчинене чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

На даний час досудове розслідування триває.