• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє РАЦС

Які права має жінка в пологовому будинку? Консультує Міністр юстиції

Детальніше...
Інформує Управління поліції охорони в Київській області

Як вберегти своє житло в умовах сьогодення від протиправних посягань

Детальніше...
У Кагарлицькій місцевій прокуратурі відбудеться прийом громадян

Відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян»  05 червня 2019 року з 11 год. по 12 год. у приміщенні Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: провулок Новий, 2а,        смт Рокитне Київська область відбудеться особистий прийом громадян заступником керівника Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області Антонюком Денисом Олександровичем.

За інформацією (для можливого попереднього запису) звертатись за тел. (04562) 5-13-43.

Авторизація

Контакти

 Рокитнянським районним судом Київської області засуджено 34-річного чоловіка, який будучи раніше неодноразово судимим за злочини проти власності та 25.07.2018 звільнившись умовно-достроково з виправної колонії, на шлях виправлення не став та, маючи не погашену та не зняту в установленому законом порядку судимість, повторно вчинив злочин проти власності.

Так, останній в січні поточного року проник до домоволодіння, що знаходиться в с. Житні Гори Рокитнянський район Київська область, та, зірвавши навісний замок на дверях гаражного приміщення, проник до його середини, звідки викрав жіночий велосипед марки «Вікторія», бензомоторну косу WB-5300 марки «Werk».

         Продовжуючи свої злочинні дії, правопорушник, перебуваючи на території вказаного подвір᾿я, проник до середини господарського приміщення, звідки викрав індика вагою 4,5 кг та в подальшому підійшов до кролячих кліток, які знаходились за будинком, та, відчинивши їх, викрав одного кроля вагою близько 6 кг.

         Не зупиняючись на вчиненому, злочинець, перебуваючи на території вказаного подвір᾿я, за допомогою драбини заліз на горище господарського приміщення, звідки викрав металеві вироби.

         Своїми злочинними протиправними діями останній завдав потерпілій майнової шкоди на загальну суму 5538,38 грн.

Дії правопорушника кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням в сховище та інше приміщення).

Завдяки принциповій позиції Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури чоловіка визнано винним у інкримінованому йому злочині та засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі.

 

Начальник Рокитнянського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

Київської області                                                                      Р. Нечепоренко