• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє РАЦС

ОСОБЛИВОСТІ ГОЛОСУВАННЯ ПІД ЧАС ДРУГОГО ТУРУ ВИБОРІВ. КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

Детальніше...
Повідомляє Кагарлицька місцева прокуратура

З метою забезпечення законності та правопорядку, боротьби зі злочинністю, захисту прав і інтересів громадян в Україні функціонують органи прокуратури.

Детальніше...
Повідомляє РАЦС

За що каратимуть на виборах та чому кожен з нас має слідкувати за порушеннями?

Детальніше...

Авторизація

Контакти

 Рокитнянським районним судом Київської області засуджено 34-річного чоловіка, який будучи раніше неодноразово судимим за злочини проти власності та 25.07.2018 звільнившись умовно-достроково з виправної колонії, на шлях виправлення не став та, маючи не погашену та не зняту в установленому законом порядку судимість, повторно вчинив злочин проти власності.

Так, останній в січні поточного року проник до домоволодіння, що знаходиться в с. Житні Гори Рокитнянський район Київська область, та, зірвавши навісний замок на дверях гаражного приміщення, проник до його середини, звідки викрав жіночий велосипед марки «Вікторія», бензомоторну косу WB-5300 марки «Werk».

         Продовжуючи свої злочинні дії, правопорушник, перебуваючи на території вказаного подвір᾿я, проник до середини господарського приміщення, звідки викрав індика вагою 4,5 кг та в подальшому підійшов до кролячих кліток, які знаходились за будинком, та, відчинивши їх, викрав одного кроля вагою близько 6 кг.

         Не зупиняючись на вчиненому, злочинець, перебуваючи на території вказаного подвір᾿я, за допомогою драбини заліз на горище господарського приміщення, звідки викрав металеві вироби.

         Своїми злочинними протиправними діями останній завдав потерпілій майнової шкоди на загальну суму 5538,38 грн.

Дії правопорушника кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням в сховище та інше приміщення).

Завдяки принциповій позиції Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури чоловіка визнано винним у інкримінованому йому злочині та засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі.

 

Начальник Рокитнянського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

Київської області                                                                      Р. Нечепоренко