• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Інформує Рокитнянське бюро правової допомоги
Правове регулювання фактичних шлюбних відносин Детальніше...
Рокитнянське бюро правової допомоги Інформує
Повідомляє Рокитнянське бюро правової допомоги

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину відділ «Рокитнянське бюро правової допомоги»  Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно‼️

 

Щоб отримати правову консультацію: напишіть на нашу електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 зателефонуйте:

Відділ "Рокитнянське бюро правової допомоги"- (04562) 5-12-61

 

Небхідні документи можна залишити в скриньці для кореспонденції, що знаходиться біля інформаційного стенду бюро.

Правову консультацію можна також отримати:

︨  зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103

︚  поставивши запитання в месенджер ФБ-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

︚  поставивши запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk

︚  прочитавши правову інформацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid та обговоривши її у нашому чаті - https://t.me/ualegalaidchat

︚  скориставшись правничою вікіпедією WikiLegalAid - https://wiki.legalaid.gov.ua

Пам’ятайте, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави.

Авторизація

Контакти

 

Однією з головних і актуальних причин високого рівня аварійності в Україні є низька дисципліна учасників дорожнього руху, особливо пішоходів. Їхня поведінка свідчить про недбале ставлення до елементарних Правил дорожнього руху.

Схильність пішоходів до легковажності та необережності там, де за логікою необхідно бути винятково зібраним, як на вулицях так і на дорогах, причому не в якихось не передбачуваних ситуаціях, а в місцях де транспортні і пішохідні потоки неминуче перетинаються – призводять до трагічних наслідків. 

Так, упродовж 2018 року на дорогах смт Рокитне та Рокитнянського району Київської області сталося 17 фактів дорожньо-транспортних подій (далі– ДТП), за якими розпочато 17 кримінальних проваджень, за 5 місяців 2019 року - 3 факти ДТП, за якими розпочато 3 кримінальні провадження.

Гострим залишається питання скоєння ДТП за участю неповнолітніх осіб.

За 2018 рік в Україні відбулося 4328 ДТП за участю дітей, з яких загинули 176, травмувались – 4059.

Статистика свідчить, що лідерами за кількістю ДТП за участю дітей два останні роки залишаються п'ять областей: Запорізька, Луганська, Миколаївська, Херсонська і Київська.

Необхідно зазначити, що упродовж минулого року на території смт Рокитне та Рокитнянського району Київської області сталося 7 ДТП де потерпілими є діти, 2 з яких зі смертельними наслідками, за 5 місяців 2019 року – 1 подія.

Водночас зменшення аварійності на дорогах має стати пріоритетом для кожного, адже і стосується ця проблема кожного, а не лише водіїв.

Однією з причин ДТП за участю неповнолітніх є погане знання дітьми Правил дорожнього руху, що проявляється у раптовому виході дітей-пішоходів на проїзну частину дороги та переході дороги в невстановленому місці. Проте досить часто неповнолітніх травмують і на пішохідних переходах.

Тому важливим залишається дотримання безпеки дорожнього руху всіма його учасниками.

Наголошую, що виконання пішоходами та водіями вимог Правил дорожнього руху, обачність та уважність на дорозі, своєчасне прийняття правильного рішення понизить рівень аварійності, збереже чиєсь життя, гарантуватиме насамперед безпеку всіх учасників дорожнього руху.

 

 

Начальник Рокитнянського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

Київської області                                                                      Р. Нечепоренко