• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Інформує Рокитнянський відділ Кагарлицької місцевої прокуратури

Білоцерківським міськрайонним судом Київської області засуджено 51-річного жителя с. Запруддя Рокитнянського району Київської області

Детальніше...
Інформує Рокитнянський відділ Кагарлицької місцевої прокуратури

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього працівника ТОВ «Нова Пошта», який шляхом обману, вчиненого за допомогою проведення незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, заволодів майном на суму майже 1 000 000 гривень

Детальніше...
Про вибухові роботи

За повідомленням ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", 11.09.2020 у світлу пору доби на території кар'єру будуть проводитися вибухові роботи.

Авторизація

Контакти

 

Однією з головних і актуальних причин високого рівня аварійності в Україні є низька дисципліна учасників дорожнього руху, особливо пішоходів. Їхня поведінка свідчить про недбале ставлення до елементарних Правил дорожнього руху.

Схильність пішоходів до легковажності та необережності там, де за логікою необхідно бути винятково зібраним, як на вулицях так і на дорогах, причому не в якихось не передбачуваних ситуаціях, а в місцях де транспортні і пішохідні потоки неминуче перетинаються – призводять до трагічних наслідків. 

Так, упродовж 2018 року на дорогах смт Рокитне та Рокитнянського району Київської області сталося 17 фактів дорожньо-транспортних подій (далі– ДТП), за якими розпочато 17 кримінальних проваджень, за 5 місяців 2019 року - 3 факти ДТП, за якими розпочато 3 кримінальні провадження.

Гострим залишається питання скоєння ДТП за участю неповнолітніх осіб.

За 2018 рік в Україні відбулося 4328 ДТП за участю дітей, з яких загинули 176, травмувались – 4059.

Статистика свідчить, що лідерами за кількістю ДТП за участю дітей два останні роки залишаються п'ять областей: Запорізька, Луганська, Миколаївська, Херсонська і Київська.

Необхідно зазначити, що упродовж минулого року на території смт Рокитне та Рокитнянського району Київської області сталося 7 ДТП де потерпілими є діти, 2 з яких зі смертельними наслідками, за 5 місяців 2019 року – 1 подія.

Водночас зменшення аварійності на дорогах має стати пріоритетом для кожного, адже і стосується ця проблема кожного, а не лише водіїв.

Однією з причин ДТП за участю неповнолітніх є погане знання дітьми Правил дорожнього руху, що проявляється у раптовому виході дітей-пішоходів на проїзну частину дороги та переході дороги в невстановленому місці. Проте досить часто неповнолітніх травмують і на пішохідних переходах.

Тому важливим залишається дотримання безпеки дорожнього руху всіма його учасниками.

Наголошую, що виконання пішоходами та водіями вимог Правил дорожнього руху, обачність та уважність на дорозі, своєчасне прийняття правильного рішення понизить рівень аварійності, збереже чиєсь життя, гарантуватиме насамперед безпеку всіх учасників дорожнього руху.

 

 

Начальник Рокитнянського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

Київської області                                                                      Р. Нечепоренко