• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє Кагарлицька місцева прокуратура

«Рокитнянським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області повідомлено про підозру 51-річному чоловікові, який вбив свою матір»

Детальніше...
Повідомляє Безоплатна правова допомога
Право чоловіка на утримання у разі проживання з ним дитини врегульоване статтею 86 Сімейного кодексу України. Детальніше...
Повідомляє АК "Київоблгаз"

АТ «Київоблгаз» повідомляє про борги за доставку газу серед населення. Хто заборгував найбільше?

Детальніше...

Авторизація

Контакти

Кагарлицькою місцевою прокуратурою Київської області в державну власність повернуто земельну ділянку площею 24,7577 га

Кагарлицькою місцевою прокуратурою встановлено, що в травні 2007 року на підставі рішення Бирюківської сільської ради господарському товариству надано в строкове платне користування (оренду) терміном на 20 років земельну ділянку загальною площею 24,7577 га, що знаходиться на території Бирюківської сільської ради, для ведення особистого підсобного сільського господарства. В подальшому між Бирюківською сільською радою та товариством укладено договір оренди земельної ділянки.

Водночас, передача земельної ділянки в оренду відбулася з порушенням вимог Земельного та Лісового кодексів України та з перевищенням посадовими особами сільської ради наданих їм повноважень, оскільки, вказана земельна ділянка частково розташована на території земель лісогосподарського призначення, які перебувають в постійному користуванні Державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство».

Крім того, рішення уповноважених органів державної влади про вилучення цих земель із державного лісового фонду та зміни їх цільового призначення не приймались, підприємство, як землекористувач, згоду на вилучення (припинення) права користування земельною ділянкою не надавало. 

Реагуючи на виявлені порушення, Кагарлицькою місцевою прокуратурою до Господарського суду Київської області пред’явлено позов в інтересах держави в особі Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, Державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» до Бирюківської сільської ради Рокитнянського району Київської області та господарського товариства про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки.

За результатами розгляду позовної заяви Господарським судом Київської області позовні вимоги місцевої прокуратури задоволено в повному обсязі.