• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Про вибухові роботи

За повідомленням ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", 11.09.2020 у світлу пору доби на території кар'єру будуть проводитися вибухові роботи.

Інформує Київоблгаз

На Київщині пройдуть наради з підготовки до нового опалювального сезону/

Детальніше...
Інформує Київоблгаз

Через борги населення існує ризик вчасно не розпочати опалювальний сезон.

Детальніше...

Авторизація

Контакти

«Рокитнянським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області до суду скеровано обвинувальний акт щодо державного реєстратора сектору державної реєстрації відділу адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації Київської області»

Встановлено, що в грудні 2018 року державний реєстратор сектору державної реєстрації відділу адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації Київської області з метою отримання неправомірної вигоди, всупереч вимогам Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», здійснив незаконну державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, внаслідок чого одне із товариств Рокитнянського району Київської області неправомірно отримало у власність земельні ділянки площею близько 33 га, належні сільським радам Рокитнянського району Київської області та Рокитнянської селищної ради Київської області.

Внаслідок злочинних дій державного реєстратора громадам району та селища завдано шкоду на загальну суму 852 020 грн.

Державному реєстратору повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 365-2 (зловживання своїми повноваженнями державним реєстратором з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам) Кримінального кодексу України.

Рокитнянським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано для розгляду до суду, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна або без такої.

 

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

Начальник Рокитнянського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

Київської області                                                                          Р. Нечепоренко