• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє відділ ведення Державного реєстру виборців Рокитнянської РДА

 

 

З 1 ЛИПНЯ 2020 РОКУ ВИБОРЦІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ НАДІСЛАТИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ОРГАНУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ З ВИКОРИСТАННЯМ МЕРЕЖІ "ІНТЕРНЕТ"

Детальніше...
Повідомляє безоплатна правова допомога
Обов'язок повнолітніх дітей піклуватися про своїх непрацездатних батьків закріплено в ст. 51 Конституції України. Детальніше...
Повідомляє АК "Київоблгаз"

Жителі Київщини заборгували за доставку газу більш ніж 128 млн грн.

Детальніше...

Авторизація

Контакти

«Рокитнянським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області до суду скеровано обвинувальний акт щодо державного реєстратора сектору державної реєстрації відділу адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації Київської області»

Встановлено, що в грудні 2018 року державний реєстратор сектору державної реєстрації відділу адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації Київської області з метою отримання неправомірної вигоди, всупереч вимогам Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», здійснив незаконну державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, внаслідок чого одне із товариств Рокитнянського району Київської області неправомірно отримало у власність земельні ділянки площею близько 33 га, належні сільським радам Рокитнянського району Київської області та Рокитнянської селищної ради Київської області.

Внаслідок злочинних дій державного реєстратора громадам району та селища завдано шкоду на загальну суму 852 020 грн.

Державному реєстратору повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 365-2 (зловживання своїми повноваженнями державним реєстратором з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам) Кримінального кодексу України.

Рокитнянським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано для розгляду до суду, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна або без такої.

 

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

Начальник Рокитнянського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

Київської області                                                                          Р. Нечепоренко