• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Про вибухові роботи

За повідомленням ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", 11.09.2020 у світлу пору доби на території кар'єру будуть проводитися вибухові роботи.

Інформує Київоблгаз

На Київщині пройдуть наради з підготовки до нового опалювального сезону/

Детальніше...
Інформує Київоблгаз

Через борги населення існує ризик вчасно не розпочати опалювальний сезон.

Детальніше...

Авторизація

Контакти

«Рокитнянським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області до суду скеровано обвинувальний акт щодо старшого бухгалтера відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області»

        

Встановлено, що 32-річна жінка, займаючи посаду старшого бухгалтера відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області, будучи службовою особою, упродовж 2017-2018 років привласнила талони на дизпаливо «Energy», які відповідною комісією відділу освіти були передані їй на зберігання, та в подальшому отримала за них 18162 л палива, яке використала в своїх інтересах, чим заподіяла відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністрації матеріальну шкоду на загальну суму 415 264 грн.

В зв᾿язку з цим старшому бухгалтеру, як службовій особі, висунуто обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого    ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»).

Обвинуваченій загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

 

Начальник Рокитнянського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

Київської області                                                                         Р. Нечепоренко