• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє Рокитнянське бюро правової допомоги

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину відділ «Рокитнянське бюро правової допомоги»  Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно‼️

 

Щоб отримати правову консультацію: напишіть на нашу електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 зателефонуйте:

Відділ "Рокитнянське бюро правової допомоги"- (04562) 5-12-61

 

Небхідні документи можна залишити в скриньці для кореспонденції, що знаходиться біля інформаційного стенду бюро.

Правову консультацію можна також отримати:

︨  зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103

︚  поставивши запитання в месенджер ФБ-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

︚  поставивши запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk

︚  прочитавши правову інформацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid та обговоривши її у нашому чаті - https://t.me/ualegalaidchat

︚  скориставшись правничою вікіпедією WikiLegalAid - https://wiki.legalaid.gov.ua

Пам’ятайте, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави.

Повідомляє Кагарлицька місцева прокуратура

«Повідомлено про підозру 20-річній дівчині, яка вбила свого співмешканця»

Детальніше...
Повідомляє Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області

До уваги платників: з 01.01.2020 року нові рахунки для сплати податків та єдиного внеску

Детальніше...

Авторизація

Контакти

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року  Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території  смт Рокитне по вул. Вокзальній, 222аз метою реконструкції комплексу комбікормового заводу в існуючих межах підприємства, Рокитнянського району Київської області.

Детальний план виконано відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування» та ДБН Б.1.1.-14.2012 «Склад та зміст детального плану території» на підставі рішення виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради від 05.10.2018 № 89 «Про розробку проекту детального плану території смт Рокитне по  вул. Вокзальній 222а».

Детальний план території після затвердження стає основним документом, згідно якого повинно здійснюватися капітальне будівництво, благоустрій та інженерне облаштування території.

Замовником проекту є виконком Рокитнянської селищної ради. Розробник проекту –   ТОВ «Геоспектр-7», головний архітектор Каменєв І.Л. (кваліфікаційний сертифікат серія АА   № 001021).

Метою розроблення детального плану території є визначення відповідності функціонального призначення території та параметрів розміщення підприємства по комплексу комбікормового заводу, вимогам державних будівельних норм.

Детальним планом передбачено  реконструкцію комбікормового заводу в межах власної ділянки зводу, на території виробничої зони смт Рокитне, Рокитнянського району Київської області.

Проект містобудівної документації складається з текстових та графічних матеріалів у паперовому вигляді та у цифровому форматі.

У текстових матеріалах визначаються загальні положення; соціально-економічні і містобудівні умови; оцінка існуючої ситуації; розподіл території за функціональним використанням; характеристика видів використання території; пропозиції щодо встановлення режиму забудови; дорожня мережа; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд; інженерна підготовка та інженерний захист території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану території; містобудівні умови та обмеження; вихідні дані; техніко-економічні показники.

До графічних матеріалів входять: викопіювання з генерального плану; план існуючого стану території із схемою обмежень; проектний план суміщений із схемою обмежень з планом червоних ліній; схема організації  дорожнього руху; схема інженерних мереж та споруд.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Назва показників

Одиниця виміру

Значення показників

Існуючий стан

Етап від 3 років до 7 років

Показники об’єкту проектування

 

 

 

Площа ділянки

га

2,1671

2,1671

Потужність заводу по готовій продукції

тн/доба

288

288

Загальна кількість працюючих

осіб

64

64

Площа забудови комплексу

м2

5192

5496

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись:

 на паперових носіях в Рокитнянській селищній раді за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6, кабінет заступника селищного голови (понеділок-п’ятниця з 10.00 до 17.00 год., перерва з 12.00 до 13.00 год.).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – юрист селищної ради Мосейчук М.В.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6. Телефон для довідок  5-12-50. Пропозиції будуть розглянуті у порядку передбаченому постановою КМУ № 555 від 25.05.2011.

В ході громадського обговорення не заплановано проведення інформаційних заходів.

Проведення громадських слухань заплановано на 1000 7 лютого 2019 року в приміщенні селищної ради.

Запрошуємо прийняти участь в розгляді даного питання.

Вкладення:
Скачати цей файл (320-18-ПЗ.doc)320-18-ПЗ.doc[ ]1226 Кб
Скачати цей файл (320-18.pdf)320-18.pdf[ ]16022 Кб
Скачати цей файл (Проект МБУ.doc)Проект МБУ.doc[ ]42 Кб