• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Про вибухові роботи

За повідомленням ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", 11.09.2020 у світлу пору доби на території кар'єру будуть проводитися вибухові роботи.

Інформує Київоблгаз

На Київщині пройдуть наради з підготовки до нового опалювального сезону/

Детальніше...
Інформує Київоблгаз

Через борги населення існує ризик вчасно не розпочати опалювальний сезон.

Детальніше...

Авторизація

Контакти

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року  Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території  будівництва магазину по вул. Вокзальній, 68 в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області.

Детальний план виконано відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування» та ДБН Б.1.1.-14.2012 «Склад та зміст детального плану території» на підставі рішення Рокитнянської селищної ради  від 13.12.2019 № 1820-48-VII «Про розробку детального плану території будівництва магазину по вул. Вокзальній, 68 в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області».

Затверджений Детальний план території стає основою визначення вихідних даних для подальшого проектування.

Замовником проекту є Рокитнянська селищна рада. Розробник проекту –   ГКП «ПВАПБ», архітектор Пушняк В.О. (кваліфікаційний сертифікат серія АА  № 000172).

Метою розроблення детального плану території є визначення відповідності функціонального призначення території, параметрів забудови земельної ділянки, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами..

Детальним планом передбачено будівництво магазину, реконструкція кафе, добудова торгівельно-офісних приміщень.

Проект містобудівної документації складається з текстових та графічних матеріалів у паперовому вигляді та у цифровому форматі.

У текстових матеріалах визначаються вихідні дані; опис природних, соціально-економічних і містобудівних умов; оцінка існуючої ситуації; розподіл території за функціональним використанням; характеристика видів використання території; пропозиції щодо встановлення режиму забудови; переважні, супутні і допустимі види використання території; основні принципи планувально-просторової організації території; житловий фонд та розселення; система обслуговування, розміщення основних об’єктів; вулична дорожня мережа; інженерне забезпечення; електропостачання; водопостачання; каналізування; інженерна підготовка та інженерний захист території; комплексний благоустрій та озеленення території; охорона навколишнього природного середовища, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; протипожежні заходи та заходи з цивільної оборони; заходи, щодо реалізації детального плану території; техніко-економічні показники; врахування державних інтересів при розробленні детального плану території; проект містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.

До графічних матеріалів входять: схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту (району); план існуючого використання території; схема планувальних обмежень;  проектний план; схема інженерної підготовки території та вертикального планування; схема інженерних мереж і споруд; схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони).

          Основні техніко-економічні показники проекту:

Найменування

Одиниця виміру

Значення показників

Існуючий стан

Етап від 3 років до 7 років

Етап від 15 років до 20 років

Територія  в межах проекту, у тому числі:

га                                            

 1,2882

1,2882

1,2882

-       зелені насадження (крім зелених насаджень мікрорайонного значення)

»

0,21

0,21

0,21

Відкриті автостоянки для постійного (тимчасового) зберігання легкових автомобілів

маш.-місць

38

38

38

Інженерне обладнання

 

 

 

 

Водопостачання

 

 

 

 

Водоспоживання, всього

м3/добу

0,5

0,74

0,74

Каналізація

 

 

 

 

Сумарний об’єм стічних вод

м3/добу

0,5

0,74

0,74

Електропостачання

 

 

 

 

Споживання сумарне

кВт

60

97

97

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись:

- на паперових носіях в Рокитнянській селищній раді за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 5, кабінет заступника селищного голови (понеділок-п’ятниця з 10.00 до 17.00 год., перерва з 12.00 до 13.00 год.).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – юрист селищної ради  Мосейчук М.В.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 5. Телефон для довідок 5-12-50. Пропозиції будуть розглянуті у порядку передбаченому постановою КМУ № 555 від 25.05.2011.

В ході громадського обговорення не заплановано проведення інформаційних заходів.

Проведення громадських слухань заплановано на 1100 24 березня 2020 року в приміщенні селищної ради.

Запрошуємо прийняти участь в розгляді даного питання.

Вкладення:
Скачати цей файл (1.pdf)1.pdf[ ]377 Кб
Скачати цей файл (2.pdf)2.pdf[ ]912 Кб
Скачати цей файл (3.pdf)3.pdf[ ]826 Кб
Скачати цей файл (4.pdf)4.pdf[ ]1486 Кб
Скачати цей файл (5.pdf)5.pdf[ ]1384 Кб
Скачати цей файл (6.pdf)6.pdf[ ]1414 Кб
Скачати цей файл (7.pdf)7.pdf[ ]1439 Кб
Скачати цей файл (Пояснювальна записка.pdf)Пояснювальна записка.pdf[ ]1399 Кб