• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Про вибухові роботи

За повідомленням ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", 11.09.2020 у світлу пору доби на території кар'єру будуть проводитися вибухові роботи.

Інформує Київоблгаз

На Київщині пройдуть наради з підготовки до нового опалювального сезону/

Детальніше...
Інформує Київоблгаз

Через борги населення існує ризик вчасно не розпочати опалювальний сезон.

Детальніше...

Авторизація

Контакти

 

                                                                               ПОВІДОМЛЕННЯ

                                       Підсумки громадського обговорення проекту містобудівної документації

                        «Детальний план території  по вул. Вокзальна, 68  в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області»

 

    У відповідності до п. 4 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого  Постановою КМУ  від 25.05.2011  № 555, 

Матеріали, в обсязі та в терміни, передбачені  Порядком (графічні та текстові матеріали), розміщені на офіційному веб-сайті Рокитнянської селищної ради та в газеті «Вісник Рокитнянщини».  Громадськість проінформована щодо способу і форми надання пропозицій, адреси надання, термінів обговорення.  Заперечення, зауваження, пропозиції до проекту «Детальний план території по вул. Вокзальна, 68 в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області» приймалися за адресою: 09601, Київська обл., смт Рокитне, вул. Першотравнева, 5, роз’яснення та консультації за тел. 5-12-50.

26.06.2020 о 900 в кабінеті селищного голови відбулися громадські слухання.

В рамках громадського обговорення  не надходили  звернення мешканців селища, підприємств, установ чи організацій щодо положень, відображених  в проекті детального плану території.

У зв’язку з відсутністю зауважень та пропозицій до  проекту містобудівної документації «Детальний план території будівництва магазину по вул. Вокзальна, 68 смт Рокитне Рокитнянського району Київської області"  - громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту Детального плану  вважати такими що відбулися.

  Протокол громадських слухань додається.

 

Виконавчий комітет Рокитнянської селищної  ради