• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє відділ ведення Державного реєстру виборців Рокитнянської РДА

 

 

З 1 ЛИПНЯ 2020 РОКУ ВИБОРЦІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ НАДІСЛАТИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ОРГАНУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ З ВИКОРИСТАННЯМ МЕРЕЖІ "ІНТЕРНЕТ"

Детальніше...
Повідомляє безоплатна правова допомога
Обов'язок повнолітніх дітей піклуватися про своїх непрацездатних батьків закріплено в ст. 51 Конституції України. Детальніше...
Повідомляє АК "Київоблгаз"

Жителі Київщини заборгували за доставку газу більш ніж 128 млн грн.

Детальніше...

Авторизація

Контакти

 

                                                                               ПОВІДОМЛЕННЯ

                                       Підсумки громадського обговорення проекту містобудівної документації

                        «Детальний план території  по вул. Вокзальна, 68  в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області»

 

    У відповідності до п. 4 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого  Постановою КМУ  від 25.05.2011  № 555, 

Матеріали, в обсязі та в терміни, передбачені  Порядком (графічні та текстові матеріали), розміщені на офіційному веб-сайті Рокитнянської селищної ради та в газеті «Вісник Рокитнянщини».  Громадськість проінформована щодо способу і форми надання пропозицій, адреси надання, термінів обговорення.  Заперечення, зауваження, пропозиції до проекту «Детальний план території по вул. Вокзальна, 68 в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області» приймалися за адресою: 09601, Київська обл., смт Рокитне, вул. Першотравнева, 5, роз’яснення та консультації за тел. 5-12-50.

26.06.2020 о 900 в кабінеті селищного голови відбулися громадські слухання.

В рамках громадського обговорення  не надходили  звернення мешканців селища, підприємств, установ чи організацій щодо положень, відображених  в проекті детального плану території.

У зв’язку з відсутністю зауважень та пропозицій до  проекту містобудівної документації «Детальний план території будівництва магазину по вул. Вокзальна, 68 смт Рокитне Рокитнянського району Київської області"  - громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту Детального плану  вважати такими що відбулися.

  Протокол громадських слухань додається.

 

Виконавчий комітет Рокитнянської селищної  ради