• Відділ освіти

 • Памятник "Селянин"

 • Інші памятки

 • Храм Різдва Богородиці

 • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє Рокитнянське бюро правової допомоги

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину відділ «Рокитнянське бюро правової допомоги»  Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно‼️

 

Щоб отримати правову консультацію: напишіть на нашу електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 зателефонуйте:

Відділ "Рокитнянське бюро правової допомоги"- (04562) 5-12-61

 

Небхідні документи можна залишити в скриньці для кореспонденції, що знаходиться біля інформаційного стенду бюро.

Правову консультацію можна також отримати:

︨  зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103

︚  поставивши запитання в месенджер ФБ-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

︚  поставивши запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk

︚  прочитавши правову інформацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid та обговоривши її у нашому чаті - https://t.me/ualegalaidchat

︚  скориставшись правничою вікіпедією WikiLegalAid - https://wiki.legalaid.gov.ua

Пам’ятайте, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави.

Повідомляє Кагарлицька місцева прокуратура

«Повідомлено про підозру 20-річній дівчині, яка вбила свого співмешканця»

Детальніше...
Повідомляє Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області

До уваги платників: з 01.01.2020 року нові рахунки для сплати податків та єдиного внеску

Детальніше...

Авторизація

Контакти

01.08.2017 року у приміщенні Рокитнянської селищної ради відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні містобудівної документації «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області». Результати слухань були зафіксовані у відповідному протоколі.

ПРОТОКОЛ

громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при

обговоренні містобудівної документації «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області»

 

смт Рокитне                                                                                                                                                                                      01.08.2017

 

Громадські обговорення (слухання) розпочались о 10.00 в кабінеті селищного голови за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6.

 

ПРИСУТНІ:

Богданов Ю.А. – селищний голова;

Кучеров Ю.О. – секретар селищної ради;

Пауль О.Р. – керуюча справами (секретар виконкому);

Мосейчук М.В. – юрист селищної ради;

Семенюта Н.П. – спеціаліст І кат. селищної ради;

Лалак І.В. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Рокитнянської РДА;

Маніленко Б.В. – керівник РП «Київобенерго»

Бурлака С.Л. – заступник керівника Рокитнянського відділення Кагарлицької ФЕЕГ

Сахно Ю.Г. – директор КП «Рокитнеблагоустрій»;

Ніколенко О.В. – директор КП «Рокитне водоканал»;

Кушнірук П.І. – начальнік філії Рокитнянського РайДУ;

Ткаченко С.В. – представник відділу Держгеокадастру у Рокитнянському районі;

Телеуз С. – депутат селищної ради, представник громадскості;

Мевх В.О. – голова правління РРГО «Відродження Надросся», представник громадськості;

Каліка М.В. – представник громадськості.

 

Порядок денний:

 1. Про обрання головуючого та секретаря громадських слухань.
 2. Про порядок організації громадських слухань.
 3. Доповідь, щодо розроблення проекту «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області».
 4. Підбиття підсумків громадського слухання.

 

 1. СЛУХАЛИ: селищного голову Богданова Ю.А., який повідомив присутніх про мету зібрання та проведення громадських слухань щодо розроблення «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області».

18.08.2011 року Рокитнянською селищною радою було прийнято рішення № 333-10-VІ «Про розроблення детального плану території (кладовища) по вул. Окружна» та розпорядження голови Рокитняської РДА від 21.02.2017 року № 45 «Про розробку Детального плану території кладовища площею 9,5 га по вул. Окружній за межею населеного пункту   смт Рокитне Київської області», з метою деталізації архітектурно-планувальних рішень генерального плану по будівництву кладовища традиційного поховання та комунальної території в селищі Рокитне.

Детальний план територій - це містобудівна документація для розробки та затвердження якої потрібно дотримуватись певного порядку. Після надання дозволу на розроблення Детального плану території та виготовлення самого проекту Детального плану, необхідно провести громадські слухання з метою дотримання громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до Детального плану території було оприлюднено в районні й газеті «Вісник Рокитнянщини» від  20.01.2017 № 3-4 та від 28.07.2017 № 55-56, а також на сайті Рокитнянської селищної ради 20.01.2017 року. Зазначив, що на час проведення громадських слухань пропозицій та зауважень до Детального плану на адресу селищної ради не надходило ні письмових ні усних.

 

Богданов Ю.А. зазначив, що для проведення громадських слухань, ведення протоколу, підрахунків голосів необхідно обрати головуючого та секретаря.

Кучеров Ю.О. запропонував обрати головуючим громадських слухань селищного голову Богданова Ю.А., а секретарем – Пауль Оксану Романівну.

 

Вирішили:

обрати головуючим громадських слухань Богданова Юрія Андрійовича – селищного голову, секретарем громадських слухань – Пауль Оксану Романівну – керуючу справами виконкому.

Всі присутні погодились з даною пропозицією.

Голосували: «За» – 15;    «Проти» – 0;    «Утрималися» – 0.

         Підтримано одноголосно.

 

Головуючий оголосив повістку денну.

 

 1. СЛУХАЛИ: головуючого Богданова Ю.А., який оголосив порядок денний і пропозиції, щодо регламенту проведення слухань, порядок ведення протоколу і надання усних та письмових пропозицій (зауважень) по предмету обговорення: презентація проекту – 20 хв.; відповіді на запитання та обговорення пропозицій – 5 хв. на 1 запитання.

         Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 ми проводимо громадське слухання проекту містобудівної документації – «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області».

         Проект Детального плану знаходився у кабінеті заступника селищного голови, інформація про громадські слухання та всі економічні показники були розміщенні на сайті Рокитнянської селищної ради та в газеті «Вісник Рокитнянщини». Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з проектом містобудівної документації.

 

 1. СЛУХАЛИ: Богданов Ю.А. провів ознайомлення присутніх з Детальним планом та зазначив, що питання будівництва нового кладовища вже розглядається понад 5 років, для цього необхідно було розробити детальний план території самого кладовища. Наразі розроблено Детальний план на земельну ділянку загальною площею 9,5 га. Дана документація розглядалася на обласній містобудівній раді, всі зауваження враховано, а саме: розширено ширину центральних проїздів до 6 м., передбачається облаштувати алею почесних поховань, будівництво каплички.

 

У присутніх виникло питання щодо безпечного функціонування дощової каналізації, що проходить поряд із територією запланованого кладовища.

Богданов Ю.А. та Ніколенко О.В. зазначили, що дана каналізаційна система є закритого типу, облаштована для відводу дощової води з масиву цукрового заводу протяжністю до р. Рось. При розробці проекту забудови кладовища всі ці питання буде враховано. Наразі ми розглядаємо Детальний план, розробка якого необхідна для отримання земельної ділянки для будівництва кладовища.

Детальним планом передбачено: 7500 місць для поховання, створення 6 робочих місць, дороги проїзди – 0,35 га, площа озеленення 1,26 га, будівлі та споруди – 800 м2, площа для поховання – 4,5 га.

Маніленко Б.В. поцікавився до якої межі буде підсипатися грунт, чи не порушиться охоронна зона високовольтних електричних мереж.

Богданов Ю.А. – все буде передбачено у проекті забудови.

Лалак І.В. зазначив, що від вул. Волі до кладовища передбачена 300-метрова санітарна зона, в межах якої захоронення неможливе. Детальним планом на даній території обґрунтовано можливість у майбутньому розміщення комунального підприємства. Висловив пропозицію розширити територію біля каплички, передбачити висадку зелених насаджень.

 

Питання у присутніх вичерпано.

 

 1. СЛУХАЛИ: на підставі ст. 19, 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», у відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, заслухавши доповіді селищного голови Богданова Ю.А. та начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Рокитнянської РДА Лалака І.В. щодо Детального плану території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області і, враховуючи відсутність пропозицій та зауважень учасників громадських слухань та громадськості підтримати розроблений проект «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області» та рекомендувати Рокитнянській районній державній адміністрації затвердити даний детальний план.

Громадське слухання містобудівної документації – проекту «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області» оголосити закритим.

 

 

 

Головуючий громадських слухань                                 Ю.А. Богданов

 

 

Секретар громадських слухань                                       О.Р. Пауль