• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Про вибухові роботи

За повідомленням ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", 11.09.2020 у світлу пору доби на території кар'єру будуть проводитися вибухові роботи.

Інформує Київоблгаз

На Київщині пройдуть наради з підготовки до нового опалювального сезону/

Детальніше...
Інформує Київоблгаз

Через борги населення існує ризик вчасно не розпочати опалювальний сезон.

Детальніше...

Авторизація

Контакти

        24 вересня 2020  о 10-00 год. в приміщенні селищного будинку культури (масив цукрового заводу) відбудеться 54 сесія VII скликання

                                                                                 П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й*

                                                                         54 сесія VII скликання 24.09.2020 року

Детальніше: До відома депутатів селищної ради!

У зв'язку із епідемічною ситуацією, що склалася через поширення гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Рокитнянської селищної ради заборонено проведення концертної діяльності, проведення дискотек, роботи нічних клубів, діяльності закладів громадського харчування з організації дозвілля. Відповідне розпорядження було прийняте селищним головою на виконання п. 2.2. протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня 2020 року № 26.

    Розпорядженням селищного голови від 31.07.2020 № 184 продовжено карантинні заходи на території селища  до 31 серпня 2020 року. У вкладеннях можна ознайомитись із протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та із розпорядження голови адміністрації КОДА  "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Київської області або її окремих адміністративно-територіальних одиницях із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Відповідно до рішення Київської обласної з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 24 від 28.08.2020) розпорядженням в.о. селищного голови від 31.08.2020 № 216 продовжено карантин на території Рокитнянської селищної ради до 31.10.2020.

Закликаємо мешканців селища неухильно дотримування крантинних заходів,у громадських місцях обов'язково носити захисні маски та дотримуватися соціальної дистанції.

 

                                                                   ПОВІДОМЛЯЄ КАГАРЛИЦЬКЕ ВІДДІЛЕНННЯ АТ "КИЇВОБЛГАЗ"

 

        В зв"язку з проведенням демонтажу засувки Ду300мм в колодязі по вул. Тополева та встановлення фланцевих з"єднань на підземних вуличних газопроводах низького тиску по вул. Армійська в смт Рокитне буде припинено газопостачання в селищі Рокитне та частина с. Синява  з 8-00 год. 27.07.2020 по 16-00 год. 07.08.2020.

                                                                                      

                                    Старший інженер з експлуатаційної дільниці Кагарлицького відділення       О.В. Молодько