• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Про вибухові роботи

За повідомленням ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", 11.09.2020 у світлу пору доби на території кар'єру будуть проводитися вибухові роботи.

Інформує Київоблгаз

На Київщині пройдуть наради з підготовки до нового опалювального сезону/

Детальніше...
Інформує Київоблгаз

Через борги населення існує ризик вчасно не розпочати опалювальний сезон.

Детальніше...

Авторизація

Контакти

                                                                                                                   ПОРЯДОК  ДЕННИЙ*

                                                                                                   55 сесія VII скликання 23.10.2020 року

Детальніше: До відома депутатів селищної ради!

        24 вересня 2020  о 10-00 год. в приміщенні селищного будинку культури (масив цукрового заводу) відбудеться 54 сесія VII скликання

                                                                                 П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й*

                                                                         54 сесія VII скликання 24.09.2020 року

Детальніше: До відома депутатів селищної ради!

Відповідно до рішення Київської обласної з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 24 від 28.08.2020) розпорядженням в.о. селищного голови від 31.08.2020 № 216 продовжено карантин на території Рокитнянської селищної ради до 31.10.2020.

Закликаємо мешканців селища неухильно дотримування крантинних заходів,у громадських місцях обов'язково носити захисні маски та дотримуватися соціальної дистанції.

У зв'язку із епідемічною ситуацією, що склалася через поширення гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Рокитнянської селищної ради заборонено проведення концертної діяльності, проведення дискотек, роботи нічних клубів, діяльності закладів громадського харчування з організації дозвілля. Відповідне розпорядження було прийняте селищним головою на виконання п. 2.2. протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня 2020 року № 26.

    Розпорядженням селищного голови від 31.07.2020 № 184 продовжено карантинні заходи на території селища  до 31 серпня 2020 року. У вкладеннях можна ознайомитись із протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та із розпорядження голови адміністрації КОДА  "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Київської області або її окремих адміністративно-територіальних одиницях із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2