23 червня 2017 року об 11 год. в приміщенні Рокитнянської селищної ради відбудеться 20 сесія селищної ради.

П О В І С Т К А    Д Е Н Н А

1. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої  сесії Рокитнянської селищної  ради УІІ скликання  від 23.12.2016 № 655-14-VІІ «Про селищний бюджет на 2017 рік», та додатків 1, 2, 3, 5  до нього.

Доповідач: Ніколенко Н.І. – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії селищної ради

2. Про регулювання земельних відносин.

Доповідач: Рубан В.М. – землевпорядник селищної ради

Боротьба та протидія корупційним правопорушенням – є пріоритетним напрямом роботи органів прокуратури Київської області.

З огляду на це, з ініціативи прокурора Київщини Дмитра Чібісова, запрацювала оновлена «гаряча лінія», на яку громадяни зможуть звернутися та повідомити про відомі їм факти вимагання неправомірної вигоди.

Спільними зусиллями правоохоронних органів та громадськості вдасться оперативно викривати усіх зловмисників, які мають на меті незаконно збагатитися, а також поступово, крок за кроком, взагалі позбутися такого ганебного явища, як корупція - наголосив Дмитро Чібісов.

Інноваційним підходом в роботі «гарячої лінії», є те, що громадяни, зможуть конфіденційно повідомити прокурора області про відомі їм факти корупційних правопорушень. Ця новація запровадить більш швидке та неупереджене фіксування повідомлень від громадян, що в свою чергу покращить у подальшому розслідування корупційних злочинів.

«Гаряча лінія» працює щоденно, крім святкових та вихідних днів, з 09.00 до 18.00 години, за номером – (044) 200-21-16.

Відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян»,     14 червня 2017 року з 09 год. по 13 год. у приміщенні Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: провулок Новий, 2а, смт Рокитне Київської області відбудеться особистий прийом громадян заступником керівника Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області Антонюком Денисом Олександровичем.

За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за тел. (04562) 5-13-43.