• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє Рокитнянське бюро правової допмоги

Виплата грошової компенсації замість відпустки 

Детальніше...
Повідомляє Кагарлицька місцева прокуратура

«Рокитнянським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області повідомлено про підозру 51-річному чоловікові, який вбив свою матір»

Детальніше...
Повідомляє Безоплатна правова допомога
Право чоловіка на утримання у разі проживання з ним дитини врегульоване статтею 86 Сімейного кодексу України. Детальніше...

Авторизація

Контакти

У К Р А Ї Н А

РОКИТНЯНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

смт  Рокитне

 43 сесія                                                                                    VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я  

21.06.2019                                                                                        № 1566

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

населеного пункту селища міського типу Рокитне

 

З метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки комунальної власності, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту селища міського типу Рокитне, виконану ТОВ «ЕКСПЕРТЦЕНТР», висновок державної експертизи землевпорядної документації від 21.05.2019 № 1327-19, відповідно до вимог ст. 12,   ч. 3 ст. 201 Земельного кодексу України, п. 271.2 ст. 271 Податкового кодексу України, ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.11.2016 № 489, роз’яснення Державної регуляторної служби України від 07.03.2018 щодо застосування органами місцевого самоврядування вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» при прийнятті рішень про затвердження нормативної грошової оцінки земель, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології,  керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Рокитнянська селищна рада

                                                                                                                                   

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту селища міського типу Рокитне.

 

  1. Нормативна грошова оцінка земель населеного пункту селища міського типу Рокитне, затверджена пунктом 1 цього рішення, вводиться у дію з 01.01.2020 року.

 

  1. Власникам, користувачам та орендарям земельних ділянок отримати у встановленому порядку витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням, та забезпечити надання податкових декларацій зі сплати за землю до територіального органу Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області.

 

  1. Рішення Рокитнянської селищної ради від 25.02.2010 № 1776-38-VII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Рокитне» вважати таким, що втратило чинність з 01.01.2020 року.

 

  1. Оприлюднити дане рішення згідно вимог чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.

 

  Селищний  голова                                                                  Ю.А. Богданов

 

 1566-43-VIІ

 21.06.2019