• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє РАЦС

ЗМІНЕНО МІНІМАЛЬНИЙ РЕКОМЕНДОВАНИЙ РОЗМІР АЛІМЕНТІВ

Завдяки прийняттю другого пакету законів у рамках проекту Кабінету Міністрів України та Міністерства юстиції України #ЧужихДітейНебуває в українському законодавстві було виокремлено поняття "мінімальний гарантований" та "мінімальний рекомендований" розміри аліментів.

Відтак, мінімальний гарантований розмір аліментів не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Однак ця сума може бути присуджена лише в тому випадку, коли у батька чи матері, які проживають окремо, не вистачає коштів для того, щоб платити більші аліменти.

Натомість, мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину прирівнюється до прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Детальніше...
Інформує Рокитнянський відділ державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Київській області

Які послуги Міністерства юстиції громадяни можуть отримати онлайн?

Детальніше...
графік прийому громадян

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України

та керівниками структурних підрозділів (затведжено Наказом Пенсійного фонду України від 16.11.2018 № 184)

Детальніше...

Авторизація

Контакти

Оголошення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні містобудівної документації «Детальний план території по вул. Радянській 3/2 в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області» було розміщено на сайті Рокитнянської селищної ради у рубриці «Громадські слухання та обговорення» та опубліковано у районній газеті «Вісник Рокитнянщнини» № 69-70 від 31 серпня 2018 року.

Замовником даної містобудівної документації є Рокитнянська селищна Київської області. Розробник проекту –  ПП «Славіна», архітектор Пушняк В.О. (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 000172).

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна було ознайомитись:

- на електронних носіях - на офіційній веб-сторінці Рокитнянської селищної ради за електронною адресою: rokytne-gromada.kiev.ua в розділі «Громадські слухання та обговорення»;

- на паперових носіях в Рокитнянській селищній раді за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6, кабінет заступника селищного голови (понеділок-п’ятниця з 10.00 до 17.00 год., перерва з 12.00 до 13.00 год.).

02.10.2018 та 27.12.2018 було проведено громадські слухання вищевказаної містобудівної документації за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6, кабінет селищного голови. У громадському обговоренні взяли участь 10 осіб. Протоколи громадського слухання додаються.

За результатами проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території по вул. Радянській 3/2 в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області було зареєстровано пропозиції (зауваження) гр. Сайченко Г.П. (вх № 370-С від 28.09.2018) із запереченнями щодо реалізації проекту ДПТ.

За результатами розгляду поданих зауважень та пропозицій розробник містобудівної документації надав свої письмові пояснення, два зауваження було взято до уваги і внесено зміти у містобудівну документацію решта - відхилено.