• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс). Детальніше...
Відділ "Рокитнянське бюро правової допомоги" інформує
Зміна розміру аліментів за рішенням суду
У зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів» було змінено порядок стягнення аліментів, їх розмір, тощо.
Відтепер в абсолютній більшості випадків аліменти будуть стягуватися не на підставі судового рішення, а на підставі судового наказу, який, по своїй суті, вже є виконавчим документом. Детальніше...
Згально національний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО"

З метою підвищення правової свідомості та інформування громадян щодо використання та захисту їх прав у повсякденному житті всі відвідувачі нашого сайту можуть ознайомитися з проектом "Я МАЮ ПРАВО", переглянувши відповідні відеоролики, що розміщенні на каналі Рокитнянської селищної ради на каналі YouTube за посиланням:

Правова допомога

https://youtu.be/CgnCHBurB8A

https://youtu.be/jQsT64hO0H8

https://youtu.be/lPapj_HjzkE

https://youtu.be/A5ufTqFUMvc

https://youtu.be/jfsm8wblaSY

https://youtu.be/i8Cjlu475Fc

 

Авторизація

Контакти

   Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області.

   Детальний план виконано відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування» та ДБН Б.1.1.-14.2012 «Склад та зміст детального плану території» на підставі рішення Рокитнянської селищної ради VІ скликання від 18.08.2011 № 333-10-VI «Про розроблення детального плану території (кладовища) по вул. Окружна».

   Детальний план території після затвердження стає основним документом, згідно якого повинно здійснюватися капітальне будівництво, благоустрій та інженерне облаштування території.

   Замовником проекту є Рокитнянська селищна Київської області. Розробник проекту – ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД», архітектор Маркітаненко С.Б. (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 003273).

   Проект детального плану території кладовища виконано з метою деталізації архітектурно-планувальних рішень генерального плану, розробленого ДП «КиїівНДПІмістобудування» у 1989 році (відкориговано у 2005 році ДП «УкрНДІПроцивільсільбуд»). При цьому враховано раціональний розвиток територій, напрямки нового будівництва, здійснення інженерного забезпечення в межах території, що проектується та на прилеглих до неї територіях. Детальний план розроблено на земельну ділянку площею 9,5 га.  

   Проект містобудівної документації складається з текстових та графічних матеріалів у паперовому вигляді та у цифровому форматі.

   В текстових матеріалах визначаються загальні вимоги до забудови та благоустрою і озеленення території; інженерного забезпечення, розміщення інженерних мереж споруд; містобудівні умови та обмеження земельної ділянки.

   До графічних матеріалів входять: схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту; план існуючого використання території;проектний план; схема інженерної підготовки території та вертикального планування; схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору;схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони).

  У пояснювальній записці Детального плану території визначені:

- загальні відомості;

- оцінка сучасного стану території;

- архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення;

- заходи з охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів;

- основні показники:

№п/п Назва Одиниця виміру Показник
1. Територія в межах проекту, всього у тому числі: га 6,659
  - дороги, проїзди га 0,35
  - площа озеленення га 1,26
  - будівлі та споруди м2 850
  - площа для поховання га 4,5
  Відсоток корисного використання площі % 70
2. Кількість робочих місць чол. 6
3. Кількість ділянок для поховання  місць 7500
4. Інженерне обладнання    
4.1. Водопостачання    
  Водоспоживання, всього м3/добу 0,6
  Водовідведення    
4.2. Сумарний об’єм стічних вод м3/добу 0,6

    Відповідальний за організацію розгляду пропозицій секретар ради – Кучеров Юрій Олександрович.

   Зауваження та пропозиції у письмовій формі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Вісник Рокитнянщини» за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6. Телефон для довідок 5-21-64, 5-13-79.Пропозиції будуть розглянуті у порядку передбаченому постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.

   Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника. Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

   В ході громадського обговорення заплановано проведення інформаційних заходів, про дату і місце проведення яких буде проінформовано додатково.

   Про дату, місце та час проведення громадських слухань буде повідомлено додатково.

   Запрошуємо прийняти участь в розгляді даного питання.