• Відділ освіти

 • Памятник "Селянин"

 • Інші памятки

 • Храм Різдва Богородиці

 • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс). Детальніше...
Відділ "Рокитнянське бюро правової допомоги" інформує
Зміна розміру аліментів за рішенням суду
У зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів» було змінено порядок стягнення аліментів, їх розмір, тощо.
Відтепер в абсолютній більшості випадків аліменти будуть стягуватися не на підставі судового рішення, а на підставі судового наказу, який, по своїй суті, вже є виконавчим документом. Детальніше...
Згально національний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО"

З метою підвищення правової свідомості та інформування громадян щодо використання та захисту їх прав у повсякденному житті всі відвідувачі нашого сайту можуть ознайомитися з проектом "Я МАЮ ПРАВО", переглянувши відповідні відеоролики, що розміщенні на каналі Рокитнянської селищної ради на каналі YouTube за посиланням:

Правова допомога

https://youtu.be/CgnCHBurB8A

https://youtu.be/jQsT64hO0H8

https://youtu.be/lPapj_HjzkE

https://youtu.be/A5ufTqFUMvc

https://youtu.be/jfsm8wblaSY

https://youtu.be/i8Cjlu475Fc

 

Авторизація

Контакти

01.08.2017 року у приміщенні Рокитнянської селищної ради відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні містобудівної документації «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області». Результати слухань були зафіксовані у відповідному протоколі.

ПРОТОКОЛ

громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при

обговоренні містобудівної документації «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області»

 

смт Рокитне                                                                                                                                                                                      01.08.2017

 

Громадські обговорення (слухання) розпочались о 10.00 в кабінеті селищного голови за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6.

 

ПРИСУТНІ:

Богданов Ю.А. – селищний голова;

Кучеров Ю.О. – секретар селищної ради;

Пауль О.Р. – керуюча справами (секретар виконкому);

Мосейчук М.В. – юрист селищної ради;

Семенюта Н.П. – спеціаліст І кат. селищної ради;

Лалак І.В. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Рокитнянської РДА;

Маніленко Б.В. – керівник РП «Київобенерго»

Бурлака С.Л. – заступник керівника Рокитнянського відділення Кагарлицької ФЕЕГ

Сахно Ю.Г. – директор КП «Рокитнеблагоустрій»;

Ніколенко О.В. – директор КП «Рокитне водоканал»;

Кушнірук П.І. – начальнік філії Рокитнянського РайДУ;

Ткаченко С.В. – представник відділу Держгеокадастру у Рокитнянському районі;

Телеуз С. – депутат селищної ради, представник громадскості;

Мевх В.О. – голова правління РРГО «Відродження Надросся», представник громадськості;

Каліка М.В. – представник громадськості.

 

Порядок денний:

 1. Про обрання головуючого та секретаря громадських слухань.
 2. Про порядок організації громадських слухань.
 3. Доповідь, щодо розроблення проекту «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області».
 4. Підбиття підсумків громадського слухання.

 

 1. СЛУХАЛИ: селищного голову Богданова Ю.А., який повідомив присутніх про мету зібрання та проведення громадських слухань щодо розроблення «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області».

18.08.2011 року Рокитнянською селищною радою було прийнято рішення № 333-10-VІ «Про розроблення детального плану території (кладовища) по вул. Окружна» та розпорядження голови Рокитняської РДА від 21.02.2017 року № 45 «Про розробку Детального плану території кладовища площею 9,5 га по вул. Окружній за межею населеного пункту   смт Рокитне Київської області», з метою деталізації архітектурно-планувальних рішень генерального плану по будівництву кладовища традиційного поховання та комунальної території в селищі Рокитне.

Детальний план територій - це містобудівна документація для розробки та затвердження якої потрібно дотримуватись певного порядку. Після надання дозволу на розроблення Детального плану території та виготовлення самого проекту Детального плану, необхідно провести громадські слухання з метою дотримання громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до Детального плану території було оприлюднено в районні й газеті «Вісник Рокитнянщини» від  20.01.2017 № 3-4 та від 28.07.2017 № 55-56, а також на сайті Рокитнянської селищної ради 20.01.2017 року. Зазначив, що на час проведення громадських слухань пропозицій та зауважень до Детального плану на адресу селищної ради не надходило ні письмових ні усних.

 

Богданов Ю.А. зазначив, що для проведення громадських слухань, ведення протоколу, підрахунків голосів необхідно обрати головуючого та секретаря.

Кучеров Ю.О. запропонував обрати головуючим громадських слухань селищного голову Богданова Ю.А., а секретарем – Пауль Оксану Романівну.

 

Вирішили:

обрати головуючим громадських слухань Богданова Юрія Андрійовича – селищного голову, секретарем громадських слухань – Пауль Оксану Романівну – керуючу справами виконкому.

Всі присутні погодились з даною пропозицією.

Голосували: «За» – 15;    «Проти» – 0;    «Утрималися» – 0.

         Підтримано одноголосно.

 

Головуючий оголосив повістку денну.

 

 1. СЛУХАЛИ: головуючого Богданова Ю.А., який оголосив порядок денний і пропозиції, щодо регламенту проведення слухань, порядок ведення протоколу і надання усних та письмових пропозицій (зауважень) по предмету обговорення: презентація проекту – 20 хв.; відповіді на запитання та обговорення пропозицій – 5 хв. на 1 запитання.

         Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 ми проводимо громадське слухання проекту містобудівної документації – «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області».

         Проект Детального плану знаходився у кабінеті заступника селищного голови, інформація про громадські слухання та всі економічні показники були розміщенні на сайті Рокитнянської селищної ради та в газеті «Вісник Рокитнянщини». Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з проектом містобудівної документації.

 

 1. СЛУХАЛИ: Богданов Ю.А. провів ознайомлення присутніх з Детальним планом та зазначив, що питання будівництва нового кладовища вже розглядається понад 5 років, для цього необхідно було розробити детальний план території самого кладовища. Наразі розроблено Детальний план на земельну ділянку загальною площею 9,5 га. Дана документація розглядалася на обласній містобудівній раді, всі зауваження враховано, а саме: розширено ширину центральних проїздів до 6 м., передбачається облаштувати алею почесних поховань, будівництво каплички.

 

У присутніх виникло питання щодо безпечного функціонування дощової каналізації, що проходить поряд із територією запланованого кладовища.

Богданов Ю.А. та Ніколенко О.В. зазначили, що дана каналізаційна система є закритого типу, облаштована для відводу дощової води з масиву цукрового заводу протяжністю до р. Рось. При розробці проекту забудови кладовища всі ці питання буде враховано. Наразі ми розглядаємо Детальний план, розробка якого необхідна для отримання земельної ділянки для будівництва кладовища.

Детальним планом передбачено: 7500 місць для поховання, створення 6 робочих місць, дороги проїзди – 0,35 га, площа озеленення 1,26 га, будівлі та споруди – 800 м2, площа для поховання – 4,5 га.

Маніленко Б.В. поцікавився до якої межі буде підсипатися грунт, чи не порушиться охоронна зона високовольтних електричних мереж.

Богданов Ю.А. – все буде передбачено у проекті забудови.

Лалак І.В. зазначив, що від вул. Волі до кладовища передбачена 300-метрова санітарна зона, в межах якої захоронення неможливе. Детальним планом на даній території обґрунтовано можливість у майбутньому розміщення комунального підприємства. Висловив пропозицію розширити територію біля каплички, передбачити висадку зелених насаджень.

 

Питання у присутніх вичерпано.

 

 1. СЛУХАЛИ: на підставі ст. 19, 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», у відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, заслухавши доповіді селищного голови Богданова Ю.А. та начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Рокитнянської РДА Лалака І.В. щодо Детального плану території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області і, враховуючи відсутність пропозицій та зауважень учасників громадських слухань та громадськості підтримати розроблений проект «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області» та рекомендувати Рокитнянській районній державній адміністрації затвердити даний детальний план.

Громадське слухання містобудівної документації – проекту «Детальний план території кладовища на площі 9,5 га за межею смт Рокитне Київської області» оголосити закритим.

 

 

 

Головуючий громадських слухань                                 Ю.А. Богданов

 

 

Секретар громадських слухань                                       О.Р. Пауль