До уваги фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань!

П ОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення рішення Рокитнянської селищної ради від 15.12.2016 № 619-13-VII «Про прийняття проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік»

20 грудня 2016 року для отримання зауважень та пропозицій оприлюднено аналіз регуляторного впливу до рішення 13 сесії Рокитнянської селищної ради від 15.12.2016 № 619-13-VII «Про прийняття проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік». Розробником проекту рішення є Рокитнянська селищна рада.

Проект рішення передбачає встановлення на території Рокитнянської селищної ради на 2017 рік ставок акцизного збору для суб’єктів господарювання та місцевих податків:

1. Податку на майно, який складається з:

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- земельного податку;

- транспортного податку.

2. Єдиного податку. Проект рішення передбачає затвердження наступних Положень:

1. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Рокитнянської селищної ради;

2. Про земельний податок на території Рокитнянської селищної ради;

3. Про збір за місця для паркування транспортних засобів на території Рокитнянської селищної ради.

Запропонованим регуляторним актом передбачається зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, сприяння соціально-економічного розвитку територіальної громади селища та поповнення дохідної частини селищного бюджету.

З проектом регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Рокитнянської селищної ради за адресою: rokytne-gromada.kiev.ua в розділі «Регуляторна політика/Регуляторні нормативно-правові акти», а також у кабінеті секретаря селищної ради. Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення даного повідомлення за адресою розробника: вул. Першотравнева, 6, смт. Рокитне, Київська обл., 09601, тел. (262) 5-12-50, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

13 вересня 2016 року о 10 год. в приміщенні Рокитнянської селищної ради відбудеться перше засідання конкурсної комісії з добору кандидатів на заміщення вакантної посади директора селищного будинку культури. На засіданні буде визначатися відповідність поданих кандидатами документів кваліфікаційним вимогам.

Для участі у конкурсі подали документи три претенденти:

1. Місюна І.В.

2. Місюна Т.В.

3. Побережець О.М.

Шановні Рокитнянці!

Дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння!

Святий Великдень дарує нам надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій  у серцях, укріплює віру у довгоочікувану перемогу добра над злом.

Нехай Божа милість благословляє Ваше життя, мир та злагода панують у Ваших оселях, нехай радість і душевний спокій царюють у Ваших серцях! Зичу Вам гарного настрою, міцного здоров’я, добробуту, мирного неба та процвітання, віри істинної!

"Христос воскрес!"- десь пролунало,

І на душі святково стало.

Ось кошики із рушниками

Несуть до церкви із пасками.

Святково свічки засвітились,

І всі частунки освятились.

"Христос воскрес"- лунають дзвони.

Хай зникнуть всякі перепони!

Хай у душі панує свято,

Хай успіхів буде багато!

Хай завжди і у всім щастить.

І хай вас Бог благословить!

та найкращими побажаннями

селищний голова Юрій Богданов.

Перелік округів, депутати обрані на даних округах, та їх контактні дані

Детальніше: Перелік округів Рокитнянської селищної ради та депутатів, що за ними закріплені