• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє Кагарлицька місцева прокуратура

«Повідомлено про підозру 20-річній дівчині, яка вбила свого співмешканця»

Детальніше...
Повідомляє Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області

З 1 січня  розпочалася  кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2019 року

Детальніше...
Повідомляє Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області

До уваги платників: з 01.01.2020 року нові рахунки для сплати податків та єдиного внеску

Детальніше...

Авторизація

Контакти

Оголошення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні містобудівної документації «Детальний план території по вул. Радянській 3/2 в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області» було розміщено на сайті Рокитнянської селищної ради у рубриці «Громадські слухання та обговорення» та опубліковано у районній газеті «Вісник Рокитнянщнини» № 69-70 від 31 серпня 2018 року.

Замовником даної містобудівної документації є Рокитнянська селищна Київської області. Розробник проекту –  ПП «Славіна», архітектор Пушняк В.О. (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 000172).

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна було ознайомитись:

- на електронних носіях - на офіційній веб-сторінці Рокитнянської селищної ради за електронною адресою: rokytne-gromada.kiev.ua в розділі «Громадські слухання та обговорення»;

- на паперових носіях в Рокитнянській селищній раді за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6, кабінет заступника селищного голови (понеділок-п’ятниця з 10.00 до 17.00 год., перерва з 12.00 до 13.00 год.).

02.10.2018 та 27.12.2018 було проведено громадські слухання вищевказаної містобудівної документації за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6, кабінет селищного голови. У громадському обговоренні взяли участь 10 осіб. Протоколи громадського слухання додаються.

За результатами проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території по вул. Радянській 3/2 в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області було зареєстровано пропозиції (зауваження) гр. Сайченко Г.П. (вх № 370-С від 28.09.2018) із запереченнями щодо реалізації проекту ДПТ.

За результатами розгляду поданих зауважень та пропозицій розробник містобудівної документації надав свої письмові пояснення, два зауваження було взято до уваги і внесено зміти у містобудівну документацію решта - відхилено.