• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє Рокитнянське бюро правової допомоги

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину відділ «Рокитнянське бюро правової допомоги»  Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно‼️

 

Щоб отримати правову консультацію: напишіть на нашу електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 зателефонуйте:

Відділ "Рокитнянське бюро правової допомоги"- (04562) 5-12-61

 

Небхідні документи можна залишити в скриньці для кореспонденції, що знаходиться біля інформаційного стенду бюро.

Правову консультацію можна також отримати:

︨  зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103

︚  поставивши запитання в месенджер ФБ-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

︚  поставивши запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk

︚  прочитавши правову інформацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid та обговоривши її у нашому чаті - https://t.me/ualegalaidchat

︚  скориставшись правничою вікіпедією WikiLegalAid - https://wiki.legalaid.gov.ua

Пам’ятайте, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави.

Повідомляє Кагарлицька місцева прокуратура

«Повідомлено про підозру 20-річній дівчині, яка вбила свого співмешканця»

Детальніше...
Повідомляє Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області

До уваги платників: з 01.01.2020 року нові рахунки для сплати податків та єдиного внеску

Детальніше...

Авторизація

Контакти

Оголошення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні містобудівної документації «Детальний план території по вул. Радянській 3/2 в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області» було розміщено на сайті Рокитнянської селищної ради у рубриці «Громадські слухання та обговорення» та опубліковано у районній газеті «Вісник Рокитнянщнини» № 69-70 від 31 серпня 2018 року.

Замовником даної містобудівної документації є Рокитнянська селищна Київської області. Розробник проекту –  ПП «Славіна», архітектор Пушняк В.О. (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 000172).

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна було ознайомитись:

- на електронних носіях - на офіційній веб-сторінці Рокитнянської селищної ради за електронною адресою: rokytne-gromada.kiev.ua в розділі «Громадські слухання та обговорення»;

- на паперових носіях в Рокитнянській селищній раді за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6, кабінет заступника селищного голови (понеділок-п’ятниця з 10.00 до 17.00 год., перерва з 12.00 до 13.00 год.).

02.10.2018 та 27.12.2018 було проведено громадські слухання вищевказаної містобудівної документації за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6, кабінет селищного голови. У громадському обговоренні взяли участь 10 осіб. Протоколи громадського слухання додаються.

За результатами проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території по вул. Радянській 3/2 в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області було зареєстровано пропозиції (зауваження) гр. Сайченко Г.П. (вх № 370-С від 28.09.2018) із запереченнями щодо реалізації проекту ДПТ.

За результатами розгляду поданих зауважень та пропозицій розробник містобудівної документації надав свої письмові пояснення, два зауваження було взято до уваги і внесено зміти у містобудівну документацію решта - відхилено.