• Відділ освіти

 • Памятник "Селянин"

 • Інші памятки

 • Храм Різдва Богородиці

 • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє Рокитнянське бюро правової допомоги

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину відділ «Рокитнянське бюро правової допомоги»  Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно‼️

 

Щоб отримати правову консультацію: напишіть на нашу електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 зателефонуйте:

Відділ "Рокитнянське бюро правової допомоги"- (04562) 5-12-61

 

Небхідні документи можна залишити в скриньці для кореспонденції, що знаходиться біля інформаційного стенду бюро.

Правову консультацію можна також отримати:

︨  зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103

︚  поставивши запитання в месенджер ФБ-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

︚  поставивши запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk

︚  прочитавши правову інформацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid та обговоривши її у нашому чаті - https://t.me/ualegalaidchat

︚  скориставшись правничою вікіпедією WikiLegalAid - https://wiki.legalaid.gov.ua

Пам’ятайте, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави.

Повідомляє Кагарлицька місцева прокуратура

«Повідомлено про підозру 20-річній дівчині, яка вбила свого співмешканця»

Детальніше...
Повідомляє Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області

До уваги платників: з 01.01.2020 року нові рахунки для сплати податків та єдиного внеску

Детальніше...

Авторизація

Контакти

08.08.2017 року у приміщенні Рокитнянської селищної ради відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні містобудівної документації «Детальний план території підвідного газопроводу, мереж водопостачання та каналізації по вулицях Ентузіастів, Вокзальна, відповідних будівель і споруд ТОВ «Рокитнянське ХПП» в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області». Хід громадських слухань було зафіксовано у відповідному протоколі.

ПРОТОКОЛ

громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при

обговоренні містобудівної документації «Детальний план території підвідного газопроводу, мереж водопостачання та каналізації по вулицях Ентузіастів, Вокзальна, відповідних будівель і споруд ТОВ «Рокитнянське ХПП» в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області»

 

смт Рокитне                                                                                                                                                                                  08.08.2017

 

Громадські обговорення (слухання) розпочались о 10.00 в кабінеті селищного голови за адресою : смт Рокитне, вул. Першотравнева, 6

 

ПРИСУТНІ:

Кучеров Ю.О. – секретар селищної ради;

Пауль О.Р. – керуюча справами (секретар виконкому);

Мосейчук М.В. – юрист селищної ради;

Кушнірук П.І. – начальник Рокитнянського рай ДУ;

Маніленко Б.В. – начальник Рокитнянського РП ПрАТ «Київобленерго»;

Сахно Ю.Г. – директор КП «Рокитнеблагоустрій»;

Ніколенко О.В. – директор КП «Рокитне водоканал»;

Лузанчук С.А. – директор КП «Рокитнеблагоустрій»;

Литвин О.П.– головний інженер ТОВ «Рокитнянське ХПП»;

Мевх В.О. – голова правління РРГО «Відродження Надросся», представник громадськості;

Ільченко В.В. – депутат Рокитнянської селищної ради, представник громадськості;

Дідик О.В. – старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Рокитнянського відділення поліції;

Голуб А.О. – директор комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

 

Порядок денний:

 1. Про обрання головуючого та секретаря громадських слухань.
 2. Про порядок організації громадських слухань.
 3. Доповідь, щодо розроблення проекту «Детальний план території підвідного газопроводу, мереж водопостачання та каналізації по вулицях Ентузіастів, Вокзальна, відповідних будівель і споруд ТОВ «Рокитнянське ХПП» в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області».
 4. Підбиття підсумків громадського слухання.

 

 1. СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Кучерова Ю.О., який повідомив присутніх про мету зібрання та проведення громадських слухань щодо розроблення Детального плану території підвідного газопроводу, мереж водопостачання та каналізації по вулицях Ентузіастів, Вокзальна, відповідних будівель і споруд ТОВ «Рокитнянське ХПП» в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області.

25.05.2017 року Рокитнянською селищною радою було прийнято рішення № 804-18-VІІ «Про розробку  Детального плану території  підвідного газопроводу, мереж водопостачання та каналізації по вулицях Ентузіастів, Вокзальна, відповідних будівель і споруд ТОВ «Рокитнянське ХПП» в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області», з метою будівництва мереж газопостачання, водопостачання, каналізації, а також реконструкція будівлі лабораторії під побутові приміщення та будівництво ангару і реконструкції частини складу під токарний цех.

Детальний план територій - це містобудівна документація для розробки та затвердження якої потрібно дотримуватись певного порядку. Після надання доз волу на внесення змін до Детального плану території необхідно

провести громадські слухання з метою дотримання громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до Детального плану території було оприлюднено в районній газеті «Вісник Рокитнянщини» від 07.07.2017 № 49-50 та на сайті Рокитнянської селищної ради 07.07.2017 року. Зазначив, що за час проведення громадських слухань пропозицій та зауважень до Детального плану на адресу селищної ради не надходило.

Кучеров Ю.О. поінформував присутніх, що для проведення громадських слухань, ведення протоколу, підрахунків голосів необхідно обрати головуючого та секретаря.

Запропоновано обрати головуючим громадських слухань секретаря селищної ради Кучерова Юрія Олександровича, а секретарем – Мосейчук Марію Василівну, спеціаліста І кат. - юриста.

 

Вирішили:

обрати головуючим громадських слухань Кучерова Юрія Олександровича  – секретаря селищної ради, секретарем громадських слухань – Мосейчук Марію Василівну, спеціаліста І кат. - юриста.

        

Всі присутні погодились з даною пропозицією одноголосно.

Голосували: «За» – 13;    «Проти» – 0;    «Утрималися» – 0.

        

Головуючий оголосив повістку денну.

 

 1. СЛУХАЛИ: головуючого Кучерова Ю.О., який оголосив порядок денний і пропозиції, щодо регламенту проведення слухань, порядок ведення протоколу і надання усних та письмових пропозицій (зауважень) по предмету обговорення: презентація проекту – 20 хв.; відповіді на запитання та обговорення пропозицій – 5 хв. на 1 запитання.

         Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 ми проводимо громадське слухання проекту містобудівної документації – «Детальний план території підвідного газопроводу, мереж водопостачання та каналізації по вулицях Ентузіастів, Вокзальна, відповідних будівель і споруд ТОВ «Рокитнянське ХПП».

         Проект Детального плану знаходився у кабінеті заступника селищного голови, інформація про громадські слухання та всі економічні показники були розміщенні на сайті Рокитнянської селищної ради та в газеті «Вісник Рокитнянщини». Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з проектом містобудівної документації.

 

 1. СЛУХАЛИ: для ознайомлення присутніх з Детальним планом головуючий Кучеров Ю.О. надав слово Литвину О.П. – головному інженеру ТОВ «Рокитнянське ХПП».

         Литвин О.П. доповів, що ТОВ «Рокитнянське ХПП» має намір збільшити потужність виробництва, встановивши нові сушарки із споживанням газу близько 3 тис. м3/на добу. Планується встановити   сушарки іноземного виробництва, що не дають викидів, атмосферу вони не забруднюють, так як оснащені сучасними пиловловлюючими фільтрами. Хоч є дуже дорогими, але зарекомендували себе добре.

Для забезпечення потреб виробництва підводимо нову лінію водопостачання та водовідведення. Збільшення потужностей виробництва забезпечить збільшення надходжень до місцевого бюджету, збільшення робочих місць. Це позитивно позначиться на житті в селищі, зможемо надавати благодійну допомогу місцевим жителям.

         Мевх В.О. зазначив, що розвиток виробництва та нові робочі місця це добра справа, запитав у представника ТОВ «Рокитнянське ХПП» чи не було б економічно вигідніше газопровід провести по території цукрового заводу та колишнього заводу ЗБВ.

Литвин О.В. – там є землі залізничного транспорту, а погодити з ними такі питання досить проблематично. Ми будуємо нову лінію газопостачання, щоб бути незалежними від інших споживачів енергоресурсів. Будівництво газопроводу по вул. Ентузіастів та Вокзальна було єдиним прийнятним варіантом, хоч і не надто зручним.

Кушнірук П.І. – запитав у Литвина О.П. чи передбачено у проекті будівництва відновлювальні роботи асфальтного покриття вулиць Вокзальна та Ентузіастів.

Литвин О.В. сказав, що у проектній документації передбачено відновлювальні роботи асфальтного полотна вулиць на загальну суму  350 тис. грн., це приблизно вартість 120 м2 відновлення тротуару і покриття дороги.

Кучеров Ю.О. запитав наскільки є екологічним будівництво нових об’єктів.

Литвин О.П. – всі сушарки обладнані пилоуловлювачами, щороку виробництво перевіряє екологічна інспекція, робить відповідні заміри і згідно їх висновків порушень ніяких немає. Підприємство знаходиться за межами житловою забудови, санітарна зона – 300 м до будинків витримана. Підприємство має намір збільшити потужність виробництва до 80 тис. тон зберігання при теперішній потужності – 38,5 тис. тон. Транспортування продукції відбуватиметься як авто- так і залізничним транспортом. Автомобілі та вагони будуть розміщуватися на спеціальних вагах, що дасть змогу відвантажувати потрібну вагу продукції. Підприємство надає послуги виключно щодо сушки, очищення, зберігання, відвантаження зерна, на утилізацію відходів заключено відповідні договора.

Маніленко Б.В. запитав чи підприємство збільшуватиме потужність на постачання електроенергії.

Литвин О.П. відповів, що для їх виробництва достатньо діючої потужності.

Пауль О.Р. – запитала якою буде чисельність працівників на підприємстві, на що отримала відповідь від Литвина О.П. – 65-70 чоловік, на даний час працює 28 чоловік.

Ільченко В.В. – запитав про термін відновлення асфальтного покриття після завершення робіт по будівництву газопроводу.

Литвин О.П. – орієнтовно 7-10 днів.

У присутніх виникло питання щодо нової лінії водопостачання, а саме чи не залишаться мешканці масиву цукрового заводу без води.

Ніколенко О.В. запевнив що такого не станеться, оскільки потужності водопостачання достатні. Водопостачання для населення йде від окремого резервуару на насосній станції.

Запитання в учасників громадських слухань вичерпано.

 

 1. СЛУХАЛИ: на підставі ст. 19, 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», у відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, заслухавши представника ТОВ «Рокитнянське ХПП» щодо розроблення Детального плану території підвідного газопроводу, мереж водопостачання та каналізації по вулицях Ентузіастів, Вокзальна, відповідних будівель і споруд ТОВ «Рокитнянське ХПП, враховуючи відсутність пропозицій та зауважень учасників громадських слухань та громадськості підтримати розроблений проект «Детальний план території підвідного газопроводу, мереж водопостачання та каналізації по вулицях Ентузіастів, Вокзальна, відповідних будівель і споруд ТОВ «Рокитнянське ХПП в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області»  та подати на розгляд сесії Рокитнянської селищної ради для затвердження. 

Громадське слухання містобудівної документації – проекту «Детальний план території підвідного газопроводу, мереж водопостачання та каналізації по вулицях Ентузіастів, Вокзальна, відповідних будівель і споруд ТОВ «Рокитнянське ХПП в смт Рокитне Рокитнянського району Київської області» оголосити закритим.

 

 

Головуючий громадських слухань                                 Ю.О. Кучеров  

                                                                                               

Секретар громадських слухань                                       М.В. Мосейчук