• Відділ освіти

  • Памятник "Селянин"

  • Інші памятки

  • Храм Різдва Богородиці

  • Пейзаж

Рокитнянська селищна рада

ВАС ВІТАЄ РОКИТНЯНЩИНА

Новини

Повідомляє Кагарлицька місцева прокуратура

«Повідомлено про підозру 20-річній дівчині, яка вбила свого співмешканця»

Детальніше...
Повідомляє Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області

З 1 січня  розпочалася  кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2019 року

Детальніше...
Повідомляє Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області

До уваги платників: з 01.01.2020 року нові рахунки для сплати податків та єдиного внеску

Детальніше...

Авторизація

Контакти

Кагарлицькою місцевою прокуратурою встановлено, що в травні 2007 року на підставі рішення Бирюківської сільської ради господарському товариству надано в строкове платне користування (оренду) терміном на 20 років земельну ділянку загальною площею 24,7577 га, що знаходиться на території Бирюківської сільської ради, для ведення особистого підсобного сільського господарства. В подальшому між Бирюківською сільською радою та товариством укладено договір оренди земельної ділянки.

Водночас, передача земельної ділянки в оренду відбулася з порушенням вимог Земельного та Лісового кодексів України та з перевищенням посадовими особами сільської ради наданих їм повноважень, оскільки, вказана земельна ділянка частково розташована на території земель лісогосподарського призначення, які перебувають в постійному користуванні Державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство».

Крім того, рішення уповноважених органів державної влади про вилучення цих земель із державного лісового фонду та зміни їх цільового призначення не приймались, підприємство, як землекористувач, згоду на вилучення (припинення) права користування земельною ділянкою не надавало. 

Реагуючи на виявлені порушення, Кагарлицькою місцевою прокуратурою до Господарського суду Київської області пред’явлено позов в інтересах держави в особі Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, Державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» до Бирюківської сільської ради Рокитнянського району Київської області та господарського товариства про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки.

За результатами розгляду позовної заяви Господарським судом Київської області позовні вимоги місцевої прокуратури задоволено в повному обсязі.